امروز: جمعه 15 فروردین 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت لابی و مذاکره

پاورپوینت لابی و مذاکره دسته: مدیریت
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 556 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 44

دانلود پاورپوینت با موضوع لابی و مذاکره، در قالب ppt و در 44 اسلاید، قابل ویرایش، شامل تعریف لابی، مراحل انجام لابی، استراتژی ها و تاكتیك های لابی، مهارت های لازم جهت انجام لابی به صورت چهره به چهره، تعاریف مذاکره، انواع مذاکره، تاثیرهوش هیجانی بر روند مذاکره، موانع مذاکره، چهار نکته مهم در مورد مذاکره در هنگام تعارض

قیمت فایل فقط 19,800 تومان

خرید

دانلود پاورپوینت با موضوع لابی و مذاکره، در قالب ppt و در 44 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تعریف لابی

 مراحل انجام لابی

استراتژی ها و تاكتیك های لابی

 مهارت های لازم جهت انجام لابی به صورت چهره به چهره

تعاریف مذاکره

انواع  مذاکره

تاثیرهوش هیجانی بر روند مذاکره

موانع مذاکره

چهار نکته مهم در مورد مذاکره در هنگام تعارض

روشهای حل تعارض

کاربرد روشهای ترغیب سازی در سیستمهای بهداشتی

قسمتی از متن:

لابی یکی از انواع فنون جلب حمایت است. لابی در واقع یک روش غیررسمی،  برنامه ریزی شده و استراتژیک برای تأثیرگذاری بر تصمیم گیران می باشد.

لابی، تلاش برای تحت تأثیر قرار دادن تصمیم گیران در مورد مساله یا علت خاص به منظور تأثیر برتصمیمات آنها (به عنوان مثال اصلاح و یا تدوین یک سیاست یا قانون جدید جهت پرداختن به مساله مورد نظر) می باشد.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " لابی و مذاکره "  می باشد که در حجم 44 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت گردیده است و قالب آن را نیز به دلخواه می توان تغییر داد.

قیمت فایل فقط 19,800 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت لابی و مذاکره , لابی و مذاکره , تحقیق لابی و مذاکره , مقاله لابی و مذاکره , تعریف لابی , مراحل انجام لابی , استراتژی ها و تاكتیك های لابی , مهارت های لازم جهت انجام لابی به صورت چهره به چهره , تعاریف مذاکره , انواع مذاکره , تاثیر هوش هیجانی بر روند مذاکره

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر